FAQ

Poniższy zestaw najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi powinien pomóc Ci rozwiązać Twój problem. Jeśli jednak nie znalazłeś interesującego Cię tematu zachęcamy do kontaktu

W żadnym wypadku. Podczas kursu tłumaczę zarówno podstawowe aspekty inwestowania w różne instrumenty, jak i techniczne elementy ukazujące relacje pomiędzy aktywami.
Kurs składa się z siedmiu części: akcje, obligacje, metale szlachetne, system monetarny i waluty, surowce przemysłowe oraz rolne, nieruchomości i REITy oraz budowa portfela inwestycyjnego. Każdy z wymienionych działów zajmuje dwa tygodnie. Cały kurs kończy się egzaminem, który zajmuje około 4 godzin.
Podczas każdego z działów praca wygląda w ten sam sposób. W pierwszej kolejności otrzymujecie 4-godzinny materiał video oparty o 80-120 slajdów. Na jego przyswojenie potrzebujecie od 4 do 8 godzin. Kolejny etap to praca domowa (5 zadań do każdego działu), którą sprawdzają moi pracownicy. Jeśli została ona zrobiona poprawnie – w porządku. W innym przypadku tłumaczymy gdzie zostały popełnione błędy, a także pokazujemy w jaki sposób zadanie powinno zostać rozwiązane. Każdy etap został podsumowany trzygodzinnym webinarem, w trakcie którego najpierw omówione zostały najczęściej popełniane błędy z zadań domowych, a następnie Trader21 udzielił odpowiedzi na 30-50 pytań ze strony uczestników.
Nauka zajmuje ok. 5 godzin tygodniowo.
Wszystkie materiały będą dostępne do 30 marca 2018r.
Do egzaminu należy podejść również do 30 marca 2018r.
Analizujemy błędy, które popełniłeś. Następnie tłumaczymy konkretne zagadnienia indywidualnie.
Tak, otrzymasz certyfikat ukończenia drugiej edycji kursu Inteligentny Inwestor.
Nie ma takiej możliwości. Kurs sprzedajemy wyłącznie jako całość.
Oczywiście. W ramach pakietu Standard opublikowanych zostalo 5 raportów specjalnych, będących jednocześnie tzw. tipami inwestycyjnymi. Część z nich się zdezaktualizowała, część nie.
E-booki zawierają materiały z kursu w przystępnej formie pisemnej oraz najważniejsze wykresy. Łącznie około 180 stron.
Płatności można dokonywać przy pomocy przelewów tradycyjnych.
Aktywacja konta nastąpi w ciągu 5 dni od zaksięgowania wpłaty.
W takiej sytuacji należy zgłosić problem wysyłając maila na adres kontakt@inteligentnyinwestor.pl
W panelu logowania dostępna jest opcja „zapomniałem hasła”. W razie dalszych problemów należy wysłać maila na kontakt@inteligentnyinwestor.pl.
Wystarczy wysłać maila na adres kontakt@inteligentnyinwestor.pl
Promocyjne ceny obowiązują do 31 października 2017r.
Każdy uczestnik ma prawo rozmyślić się do momentu aktywowania dostępu do kursu. W takim przypadku zwracamy 100% wpłaconej sumy. Po otrzymaniu maila informującego o aktywacji konta, możliwość zwrotu całości lub części z wpłaconej sumy nie jest możliwa.