FAQ

Poniższy zestaw najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi powinien pomóc Ci rozwiązać Twój problem. Jeśli jednak nie znalazłeś interesującego Cię tematu zachęcamy do kontaktu

W żadnym wypadku. Podczas kursu tłumaczę zarówno podstawowe aspekty inwestowania w różne instrumenty, jak i techniczne elementy ukazujące relacje pomiędzy aktywami.
Kurs składa się z siedmiu części: a) akcje, b) obligacje, c) metale szlachetne, d) system monetarny, waluty i blockchain, e) surowce przemysłowe, energetyczne oraz rolne, f) nieruchomości i REITy, g) budowa portfela inwestycyjnego. Każdy z wymienionych działów zajmuje dwa tygodnie. Cały kurs kończy się egzaminem, który zajmuje około 4 godzin.
Podczas każdego z działów praca wygląda w ten sam sposób. W pierwszej kolejności otrzymujecie 4-godzinny materiał video oparty o 100-190 slajdów. Jednocześnie udostępniony zostaje e-book, stanowiący streszczenie danego działu (25-30 stron). Na przyswojenie materiałów potrzebujecie od 4 do 8 godzin. Kolejny etap to praca domowa (5 zadań do każdego działu), którą sprawdzają moi pracownicy. Jeśli została ona zrobiona poprawnie – w porządku. W innym przypadku tłumaczymy gdzie zostały popełnione błędy, a także pokazujemy w jaki sposób zadanie powinno zostać rozwiązane. Każdy etap podsumowujemy kilkugodzinnym webinarem, w trakcie którego najpierw omawiamy najczęściej popełniane błędy z zadań domowych, a następnie odpowiadam na 30-50 pytań ze strony uczestników. Na każdy dział (poza okresem świątecznym) przeznaczymy po 2 tygodnie. Przykład: Materiały do działu akcje udostępnione zostaną 23 lutego (piątek), natomiast webinar odbędzie się 8 marca (czwartek). Publikacja materiałów z kolejnego działu rozpocznie się 9 marca (piątek).
Nauka zajmuje ok. 5 godzin tygodniowo.
Wszystkie materiały będą dostępne do 30 marca 2020 roku.
Do egzaminu należy podejść do 1 marca 2019 roku.
Analizujemy błędy, które popełniłeś(aś). Następnie tłumaczymy konkretne zagadnienia indywidualnie, bądź też przygotowujemy specjalny webinar, by wyeliminować najczęściej popełniane błędy.
Tak, otrzymasz certyfikat ukończenia trzeciej edycji kursu Inteligentny Inwestor, pod warunkiem zdania egzaminu końcowego.
Nie ma takiej możliwości. Kurs sprzedajemy wyłącznie jako całość.
Oczywiście. W ramach pakietu Standard publikuję 5 raportów specjalnych, będących jednocześnie tzw. tipami inwestycyjnymi. Z kolei pakiet Premium zawiera 8 raportów specjalnych. W zależności od okazji rynkowych tipy inwestycyjne opublikujemy na przestrzeni od 2 do 12 miesięcy od rozpoczęcia kursu.
E-booki zawierają materiały z kursu w przystępnej formie pisemnej oraz najważniejsze wykresy. Łącznie około 180 stron.
Na skorzystanie z konsultacji macie 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia kursu.
Szczegóły dotyczące podejmowanych przeze mnie decyzji inwestycyjnych będą przesyłane do uczestników posiadających pakiet Premium.
W trakcie kursu trzykrotnie spotykam się z posiadaczami pakietu Premium. Uczestnicy najpierw wysyłają do mnie swoje pomysły inwestycyjne, a następnie omawiamy je podczas spotkań online. Zazwyczaj tego typu spotkania trwają od 2 do 3 godzin.
Płatności można dokonywać przy pomocy przelewu na rachunek bankowy w PLN, EUR lub USD.
Dostęp tak, natomiast pierwsze materiały edukacyjne zostaną udostępnione 17 lutego.
W takiej sytuacji należy zgłosić problem wysyłając maila na adres kontakt@inteligentnyinwestor.pl
W panelu logowania dostępna jest opcja „zapomniałem hasła”. W razie dalszych problemów należy wysłać maila na kontakt@inteligentnyinwestor.pl
Wystarczy wysłać maila na adres kontakt@inteligentnyinwestor.pl
Każdy uczestnik ma prawo rozmyślić się do momentu aktywowania dostępu do kursu. W takim przypadku zwracamy 100% wpłaconej sumy. Po otrzymaniu maila informującego o aktywacji konta, możliwość zwrotu całości lub części z wpłaconej sumy nie jest możliwa.
Tak. Uczestnicy, którzy zakupili (nie wygrali w konkursie) jedną z poprzednich edycji otrzymują kurs w cenie o 50% niższej od ceny aktualnie obowiązującej. Uczestnicy, którzy zakupili obie poprzednie edycje otrzymują kurs w cenie o 75% niższej od ceny aktualnie obowiązującej. Ostateczna cena jest w takim przypadku ustalana na podstawie kontaktu drogą mailową z uczestnikiem kursu.