FAQ

Poniższy zestaw najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi powinien pomóc Ci rozwiązać Twój problem. Jeśli jednak nie znalazłeś interesującego Cię tematu zachęcamy do kontaktu

W żadnym wypadku. Podczas kursu tłumaczę zarówno podstawowe aspekty inwestowania w różne instrumenty, jak i techniczne elementy ukazujące relacje pomiędzy aktywami.
Kurs składa się z siedmiu części: a) akcje, b) obligacje, c) metale szlachetne, d) system monetarny, waluty i blockchain, e) surowce przemysłowe, energetyczne oraz rolne, f) nieruchomości i REITy, g) budowa portfela inwestycyjnego. Przerobienie każdego z wymienionych działów zajmuje ok. dwa tygodnie. Cały kurs kończy się egzaminem, który zajmuje około 4 godzin.
Podczas każdego z działów praca wygląda w ten sam sposób. Otrzymujecie 4-godzinny materiał video oparty o 100-190 slajdów. Jednocześnie udostępniony zostaje e-book, stanowiący streszczenie danego działu (25-30 stron). Na przyswojenie materiałów potrzebujecie od 4 do 8 godzin. Kolejny etap to praca domowa (5 zadań do każdego działu), którą sprawdzają moi pracownicy. Jeśli została ona zrobiona poprawnie – w porządku. W innym przypadku tłumaczymy gdzie zostały popełnione błędy, a także pokazujemy w jaki sposób zadanie powinno zostać rozwiązane. Każdy etap został podsumowany kilkugodzinnym webinarem, w trakcie którego najpierw omawiamy najczęściej popełniane błędy z zadań domowych, a następnie odpowiadam na 30-50 pytań ze strony uczestników. UWAGA - ponieważ kurs jest obecnie sprzedawany w wersji biernej, wszystkie materiały są już nagrane i dostępne od razu po zalogowaniu do Panelu Inwestora.
Nauka zajmuje ok. 5 godzin tygodniowo.
Wszystkie materiały będą dostępne do 30 marca 2020 roku. Dostęp do kopiowania ruchów inwestycyjnych w wersji premium będzie aktywny do 15 lutego 2019 roku.
Jeśli chce się uzyskać certyfikat potwierdzający zaliczenie kursu należy zdać egzamin do 15 lutego 2019 roku.
Analizujemy błędy, które popełniłeś(aś). Następnie tłumaczymy konkretne zagadnienia indywidualnie. Często odpowiedzi na najczęściej występujące błędy znajdują się w webinarze końcowym.
Tak, otrzymasz certyfikat ukończenia trzeciej edycji kursu Inteligentny Inwestor, pod warunkiem zdania egzaminu końcowego, czyli udzielenia min. 80% poprawnych odpowiedzi.
Nie ma takiej możliwości. Kurs sprzedajemy wyłącznie jako całość. Można również uzyskać dostęp testowy do kursu z ograniczoną ilością materiałów.
Oczywiście. W ramach pakietu Standard publikuję 5 raportów specjalnych, będących jednocześnie tzw. tipami inwestycyjnymi. Z kolei pakiet Premium zawiera 8 raportów specjalnych.
E-booki zawierają materiały z kursu w przystępnej formie pisemnej oraz najważniejsze wykresy. Łącznie ponad 200 stron.
Na skorzystanie z konsultacji macie 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia kursu. Do wyboru jest 1 godzina konsultacji z Traderem21 lub 2 godziny z Zespołem Inteligentnego Inwestora.
Szczegóły dotyczące podejmowanych przeze mnie decyzji inwestycyjnych będą przesyłane do uczestników posiadających pakiet Premium. Składają się one z informacji o zajęciu pozycji na danym aktywie, wielkości tej pozycji (% udziału portfela) i krótkiego uzasadnienia decyzji. Otrzymujecie również informację natychmiast gdy zdecyduję się daną pozycję zamknąć. Kopiowanie ruchów inwestycyjnych jest aktywne do 15 lutego 2019 roku.
W trakcie kursu spotykam się z posiadaczami pakietu Premium (webinar). Uczestnicy najpierw wysyłają do mnie swoje pomysły inwestycyjne, a następnie omawiamy je podczas spotkań online. Zazwyczaj tego typu spotkania trwają od 2 do 3 godzin, ale czasem kończą się dopiero o 2 w nocy ;).
Płatności można dokonywać przy pomocy przelewu na rachunek bankowy w PLN, EUR lub USD podany w trakcie rejestracji.
Dostęp do kursu otrzymuje się gdy zaksięgujemy wpłatę. Zazwyczaj do 48h od wysłania przelewu.
W takiej sytuacji należy zgłosić problem wysyłając maila na adres kontakt@inteligentnyinwestor.pl
W panelu logowania dostępna jest opcja „zapomniałem hasła”. W razie dalszych problemów należy wysłać maila na kontakt@inteligentnyinwestor.pl
Wystarczy wysłać maila na adres kontakt@inteligentnyinwestor.pl
Każdy uczestnik ma prawo rozmyślić się do momentu aktywowania dostępu do kursu. W takim przypadku zwracamy 100% wpłaconej sumy. Po otrzymaniu maila informującego o aktywacji konta, możliwość zwrotu całości lub części z wpłaconej sumy nie jest możliwa.
Tak. Uczestnicy, którzy zakupili (nie wygrali w konkursie) jedną z poprzednich edycji otrzymują kurs w cenie o 50% niższej od ceny aktualnie obowiązującej. Ostateczna cena jest w takim przypadku ustalana na podstawie kontaktu drogą mailową z uczestnikiem kursu.