Rekomendacje

Rekomendacje studentów I i II edycji kursu Inteligentny Inwestor.

quoteJacek Budzisz

„Po obejrzeniu pierwszych kilka lekcji poczułem głębokie uczucie żalu, że nie wiedziałem tego wcześniej. Gdybym to wszystko wiedział na początku to oszczędziłbym mnóstwo czasu, pieniędzy i nerwów. Takich szkoleń, które porządkują całościowo wiedzę na temat rynków nie spotkałem w języku angielskim, a co dopiero w języku polskim, gdzie wszystko jest bardziej zrozumiałe.

Polecam to szkolenie każdemu, kto chce poważnie zarabiać na rynkach niezależnie od tego czy inwestuje się w nieruchomości, prowadzi się firmę czy też jest się traderem.

To były jedne z najlepiej wydanych pieniędzy.”

quoteJacek Panów

"Kurs zdecydowanie wart jest swoich pieniędzy. Przede wszystkim Trader21 ma ogromną wiedzę na temat rynków finansowych, a sposób jej przekazywania jest bardzo uporządkowany, konkretny i pozbawiony jakiegokolwiek wodolejstwa - a z tym ostatnim elementem w branży szkoleń i kursów spotykałem się niestety notorycznie.

Ilość materiałów jest wystarczająca, a na webinarach podsumowujących żadne pytania nie zostają bez odpowiedzi. To właśnie po nich widać, że T21 naprawdę chciał nas jak najwięcej nauczyć, ponieważ potrafił siedzieć cierpliwie i odpowiadać nawet ponad 4 godziny, dopóki nie wyczerpały się wszystkie kwestie poruszone przez uczestników."

quoteŁukasz Mederski

"Szkolenie Inteligentnego Inwestora to jak dotąd najlepsza inwestycja w moim życiu. Trader i jego ekipa potrafią w sposób przystępny przedstawić zawiły świat inwestowania, finansów i geopolityki, które wzajemnie się przenikają. W ciągu czterech miesięcy trwania kursu nabyłem wiedzę i umiejętności umożliwiające mi analizowanie, rozumienie i podejmowanie świadomych decyzji inwestycyjnych. Trader z zespołem potrafią tłumaczyć skomplikowane tematy w sposób prosty i zrozumiały dla każdego. Oferują usystematyzowaną wiedzę, której nabycie na własną rękę zajęłoby wiele czasu, o ile byłoby to w ogóle możliwe. Oprócz materiałów do nauki na których publikacje zawsze z dużym podekscytowaniem się czeka, organizatorzy oferują szerokie wsparcie dla kursantów. Materiały wideo, prace domowe, webinary, kompendia wiedzy oraz kontakt mailowy stanowią samo-uzupełniającą się całość. Największą zaletą kursu jest możliwość zadawania nieograniczonej ilości pytań, na które Trader i współpracownicy zawsze rzeczowo i cierpliwie odpowiadają. Szczerze muszę przyznać, że zaczynając ten kurs nie sądziłem, że będę jego przebiegiem tak usatysfakcjonowany. Zdecydowanie polecam udział w następnej edycji osobom początkującym jak i zaawansowanym.”

quoteAdam Białecki

"Jako początkujący inwestor miałem pewne obawy, czy kurs Inteligentny Inwestor nie będzie dla mnie zbyt skomplikowany ze względu na brak wykształcenia ekonomicznego. Teraz śmiało mogę stwierdzić, że ten kurs jest wręcz idealny dla osób, które rozpoczynają przygodę z inwestowaniem. Sporo nowej wiedzy i tempo kursu na początku trochę przytłaczają, ale materiały są przejrzyste, uporządkowane i zawsze można po nie sięgnąć, żeby powtórnie przerobić dany dział lub jego fragmenty, co dla mnie było niezmiernie ważne. Tipy inwestycyjne szybko pozwalają odrobić koszt kursu, a dzięki grupowym zakupom metali udało mi się uzyskać spore rabaty na metal, który i tak miałem kupić.

Zdecydowanie polecam!"

quoteKrzysztof Zygmunt

"Od kilku lat zajmuję się inwestowaniem w nieruchomości. Jakieś trzy lata temu zainteresowałem się forexem, a od dwóch lat inwestuję na polskiej giełdzie. Zainteresowałem się kursem z nadzieją, że uzupełni on moją wiedzę i pogłębi już nabytą. Kurs "Inteligentny Inwestor" dał mi dużo, dużo więcej. Teraz patrzę na świat inwestycji w inny sposób. Wiem o pewnych zależnościach, których zrozumienie jest kluczowe do osiągania sukcesu w inwestowaniu. Zakres kursu obejmuje najpotrzebniejsze narzędzia i aktywa inwestycyjne z całego świata. Kurs mogę szczerze polecić osobie zarówno początkującej jak i doświadczonej bez względu czy posiada duży czy mniejszy kapitał do zainwestowania."

quoteŁukasz Górny (absolwent dwóch edycji)

W ciągu sześciu lat bycia studentem na wyższych uczelniach brytyjskich żaden z wykładowców nie zdołał przekazać mi tyle użytecznej wiedzy co Trader w 2 miesiące. Uczestnictwo w dwóch edycjach kursu pomogło mi uniknąć szkolnych błędów przy inwestowaniu swojego kapitału i wyrwać się z kanonu szablonowego myślenia. Trader w przejrzysty sposób tłumaczy wachlarz możliwości inwestycyjnych w aktywa finansowe i materialne. Rozprawia się z teoriami osób uznawanych za finansowych guru i w bezlitosny sposób obnaża inwestycyjne mity powszechnie uznawane za pewnik. Wiedza zdobyta na kursie pozwoliła mi zaprojektować długoletni plan finansowy dla swojej rodziny i zabezpieczyć się na wypadek kryzysu na giełdzie.

quoteRadosław Orzechowski

"Oceniam kurs dość wysoko z kilku powodów. Dostałem chyba 100 godzin bardzo dobrego materiału z nagrań i webinarów. IT21 na pierwszym miejscu postawił nauczenie ludzi a nie swój zysk monetarny. Ekipa Tradera zawsze szybko i sprawnie umieszczała na stronie kursu nagrania, prace domowe i pisemne podsumowania oraz reagowała na pytania i potrzeby kursantów. IT21 nagrywał swoje rzeczy regularnie co sprawiało wrażenie, że wszystko jest aktualne i nikt Ci nie czyta jakiejś książki sprzed dekady. Dzięki kursowi mam o wiele szersze spojrzenie na finanse i mogę inwestować na rynkach a co ważniejsze wiem gdzie i jak samemu szukać informacji i okazji. Dodatkowymi „plusami” było stworzenie grupy na FB."

quoteŁukasz Kopka (absolwent dwóch edycji)

"II edycja kursu pozwoliła mi ugruntować zdobytą wiedzę z I edycji. Nie żałuję, że zdecydowałem się ponownie skorzystać z analiz Tradera21. Dzisiaj podejmowane przeze mnie decyzje inwestycyjne kosztują mnie mniej emocji, czuję większy komfort psychiczny i cierpliwie czekam na efekty. Warto najpierw inwestować w wiedzę niż uczyć się na własnych błędach. Zamiast samemu szukać informacji, na kursie otrzymujemy gotowe raporty i podsumowania o bieżącej sytuacji na rynkach poparte analizą historyczną. Fajny i wymagający kurs, ale dla tych, którzy poważnie myślą o inwestowaniu. Prowadzący bardzo cierpliwy dla kursantów :) Pozdrawiam"

quoteKamil Finkowski

Na początku miałem spore wątpliwości co do zasadności inwestowania w kurs. Skoro na forum Trader21 zamieszcza tyle przydatnej wiedzy, to po co płacić za te same informacje? Po przemyśleniu sprawy, doszedłem do wniosku ze zaryzykuje. Teraz po zakończeniu kursu stwierdzam ze podjąłem bardzo dobrą decyzję.

Co dał mi kurs? Na pewno kompleksową wiedzę na temat inwestowania i mechanizmów rządzących światem finansów, ale co najważniejsze, umiejętność rzetelnej oceny sytuacji i świadomego podejmowania decyzji inwestycyjnych... ostatecznie nikt lepiej nie zatroszczy się o nasze pieniądze niż my sami. Co zwróciło moją uwagę to bardzo duże zaangażowanie Tradera oraz jego teamu w kurs. Na Webinarach które trwały po kilka godzin, Pan Czarek skrupulatnie odpowiadał na dosłownie KAŻDE zadane pytanie, często cierpliwie tłumacząc po kilka razy pewne zagadnienia.

Każdy kto myśli o rozpoczęciu przygody z inwestowaniem (lub już to robi i chce usystematyzować swoją wiedzę) powinien skorzystać z możliwości jaką daje Trader. Jestem pewien ze wy również będziecie zadowoleni.

quoteJarosław Dobosz

W żadnym wypadku nie jest to jednorazowy kurs i nie należy do niego podchodzić w ten sposób. Ta wiedza zostaje na całe życie i co najważniejsze, po zakończeniu kursu uczymy się ją uaktualniać samemu i przeprowadzać analizy różnych rynków, nastawienie mentalne do inwestycji ulega całkowitej zmianie.

Zebranie i usystematyzowanie tak rozległej wiedzy zajęłoby lata, a tu mamy profesjonalnie przygotowany i przekazany ‘know-how’ jak się bronić przed strzyżeniem owiec i sprawnie poruszać się w tym trudnym świecie finansów. Nawet zawodowi finansiści dowiedzą się bardzo dużo z kursu, o czym świadczy niekiedy wiedza „pseudo doradców” co rusz spotykanych w różnych instytucjach.

W trakcie przerabiania kursu miałem okazję porozmawiać z jednym z takich „doradców”, który koniecznie chciał mi „pomóc” i nie mogłem wyjść ze zdziwienia jak niski poziom potrafią czasem prezentować ci ludzie, choć na pewno nie wszyscy. Ta wiedza jest dzisiaj niezbędna, żeby przynajmniej nie dać się wykorzystać instytucjom finansowym i powiększać swój kapitał. Przede wszystkim samodzielna nauka i ciągłe poszerzanie swojej wiedzy! – to są fundamenty, które Czarek chce zaszczepić kursantom.

Ten kurs był mi potrzebny kilka lat wcześniej. Zaoszczędziłbym pieniądze, czas i nerwy, ale lepiej późno niż wcale. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy prowadzącego, a przy tym chęci dzielenia się wiedzą przez Czarka oraz niekiedy anielską cierpliwością do kursantów. Ogromny pozytyw i najwyższe noty!

quoteJacek Budzisz

Po obejrzeniu pierwszych kilka lekcji poczułem głębokie uczucie żalu, że nie wiedziałem tego wcześniej. Gdybym to wszystko wiedział na początku to oszczędziłbym mnóstwo czasu, pieniędzy i nerwów. Takich szkoleń, które porządkują całościowo wiedzę na temat rynków nie spotkałem w języku angielskim, a co dopiero w języku polskim, gdzie wszystko jest bardziej zrozumiałe.

Polecam to szkolenie każdemu, kto chce poważnie zarabiać na rynkach niezależnie od tego czy inwestuje się w nieruchomości, prowadzi się firmę czy też jest się traderem.

To były jedne z najlepiej wydanych pieniędzy.

quoteKatarzyna Wójcik

Kurs jest świetny merytorycznie. Jako początkująca inwestorka dostałam do ręki usystematyzowaną specjalistyczną wiedzę, której "skrawki" do tej pory musiałam samodzielnie łapać to tu, to tam, usiłując zebrać w całość. I mówię tu o sensownym połączeniu wiedzy zarówno podstawowej, jak i bardzo zaawansowanej. Pozwoliło mi to zaoszczędzić mnóstwo czasu.

W trakcie całego kursu udało mi się utrzymać bardzo wysoką motywację dzięki temu, że jest wręcz idealnie rozplanowany w czasie. Narzuca swoisty rytm i systematyczność, której trudno się oprzeć, nawet będąc bardzo zmęczonym. Przekaz wiedzy odbył się w sposób, który ułatwił mi jej praktyczne zrozumienie i zastosowanie: poprzez dzielone na etapy wykłady, praktyczne zadania na prace domowe oraz webinary podsumowujące konkretne działy, z komentarzem do nadesłanych przez słuchaczy odpowiedzi i możliwością zadawania pytań.

Możliwość skorzystania z doświadczeń i wiedzy Czarka uznaję za duże szczęście, nie byłoby mnie stać w tej chwili w innej formie na konsultacje z inwestorem tej klasy, jednocześnie tak świetnym nauczycielem i mentorem.

Oprócz wysokiej jakości merytorycznej szkolenia, dodatkowo duży plus dla zespołu obsługującego kurs: służyli prawdziwie odczuwalną pomocą i wsparciem, szybko reagowali na moje pytania i indywidualne potrzeby.

Dzięki możliwości skorzystania z wielu opcji, Kurs jest zarówno dla osób takich jak ja, czyli "na początku drogi", jak i dla tych którzy są już bardziej doświadczeni, ale nie czują się jeszcze ekspertami. Dla mnie ten kurs to spełniona obietnica. I dużo więcej.

quoteŁukasz Górny

Posiadam dwa dyplomy finansowe wyższych uczelni, a na co dzień pracuję z największymi bankami na świecie. Postanowiłem rozpocząć kurs ponieważ brakowało mi obiektywnej oceny tego, co obecnie dzieje się w świecie finansów. Trader powiedział mi to, czego żaden wykładowca ani bankier nie przyznałby otwarcie. Cały kurs to przystępne kompendium wiedzy bez mydlenia oczu skomplikowanymi frazesami. Rok po zakończeniu kursu wykłady ciągle towarzyszą mi w drodze do pracy.

quoteMałgorzata Press

Szkoleniem Inteligentny Inwestor jestem zachwycona. Gdybym miała przyjąć skalę, oceniłabym to szkolenie na 5+/5. Skąd ten „plus”? „Plus” jest za to, że jako jedno z nielicznych szkoleń, w których wzięłam udział, przewyższyło moje oczekiwania. Ilość materiałów i jakość przekazanej podczas szkolenia wiedzy zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, a możliwość konsultacji z Traderem21, czy możliwość zadawania pytań podczas specjalnych webinarów, są, według mnie, bezcenne.

Patrząc na dzisiejsze notowania, mogę śmiało napisać, że koszt kursu zwrócił się, a rekomendacje Tradera21 okazały się (ku mojemu zaskoczeniu) wyjątkowo trafne w krótkim terminie inwestycyjnym. Zobaczymy jak będzie dalej. Szkolenie przygotowuje do samodzielnej analizy rynków, sytuacji gospodarczej, wyszukiwania tzw. okazji inwestycyjnych oraz, co ważne, mówi o momentach realizacji zysków z inwestycji. Przekazano mi niezbędne informacje, żebym mogła sama dalej inwestować.

Polecam zwłaszcza osobom, które mają przeznaczony już jakiś kapitał na inwestycje, gdyż podczas szkolenia będą w stanie zbudować swój własny portfel inwestycyjny w oparciu o bieżącą sytuację na rynku.

Podsumowując, jeżeli chciałbyś/chciałabyś stać się inwestorem, który jest w stanie sam inwestować bez względu na obecną czy przyszłą koniunkturę – to jest to szkolenie dla Ciebie.

quoteBartosz Bochniak

Kurs Inteligentny Inwestor zaoszczędził mi wielu lat, które potrzebowałbym aby przyswoić tą wiedzę samemu, bądź w szkole. Trader21 ma niesamowitą umiejętność uczenia w sposób prosty i przejrzysty, tzw. łopatologiczny. Podążając za kursem Inteligentny Inwestor przyswajałem informacje w sposób łatwy i przyjemny. Kiedyś wydawało mi się, że inwestowanie nie jest dla mnie. Dzięki Traderowi21 zrozumiałem jak bardzo się myliłem, a cena kursu zwróciła mi się w trochę ponad miesiąc!